Tělesné procesy

Jaké by to bylo, kdybyste mohli informace těla přepsat až do buněčné
struktury? Vytvořili jste vaše tělo a to je odrazem vašeho života.
 
Většina z nás chodí po světě bez spojení se svým tělem. Vzdali jsme to, když jsme byli malými dětmi. Když jsme byli malí, věděli jsme, co jsme chtěli jíst, věděli jsme, co jsme chtěli pít, věděli jsme, kdy jsme chtěli spát, ale nikdo nás nenechal.
 
Vaše tělo s vámi komunikuje. Vy a vaše tělo máte povědomí o všem. Tělesné procesy zvyšují způsob, jakým vaše tělo dokáže ukázat, čeho si je vědomo – vědomí každé buňky a molekuly na celém světě.
 
Tělesné procesy nevybíráme podle toho, „co si myslíme, že je pro tělo vhodné“ (logická mysl v tomto případě obvykle není dobrým rádcem), ale komunikujeme, ptáme se těla, co by pro něj v tuto chvíli bylo vhodné.
 
Známe celkem 50 druhů tělesných procesů, které dokáží změnit nastavení buněk, odstranit chronické i akutní bolesti, uvolnit vše, co neodpovídá naší podstatě a tomu, abychom byli se svým tělem v souladu. Všechny tyto procesy mají společné to, že pracují s energií těl.

 

Nerves Cell. Pixabay [online]. [cit. 2018-09-12]. Dostupné z: https://pixabay.com/cs/nervy-bu%C5%88ky-dendrity-s%C3%A9pie-346928/