Tělesné procesy

Tělesné procesy harmonizují procesy uvnitř těla, prohlubují spojení s tělem, uvolňují z těla to, co pro tělo nefunguje a podporují obnovení přirozeného samoléčebného procesu. Posilují imunitu, skvělé v boji s migrénami, chronickými a opakujícími se bolestmi hlavy.

MTVSS – Molecular Terminal Valence Sloughing System (Systém pro uvolnění molekulární terminální valence)

Naše tělo v sobě uchovává všechna nahromaděná traumata a nezpracované emoce. Jaké by to bylo, kdybychom tyto informace mohli přepsat na buněčné úrovni? Existuje více než padesát tělesných procesů, které dokáží změnit nastavení buněk, odstranit bolesti, uvolnit vše co nám brání v tom, aby náš život byl takový, jaký si ho přejeme. Naše tělo dává samo najevo, co právě potřebuje. Nejdůležitější je ochota přijímat a být zcela v přítomnosti.

MTVSS představuje stovky různých věcí. Pomocí energie aktivujeme všechna témata uvnitř těla. Pokud projdete více ošetřeními během deseti týdnů, změní se celá struktura vašeho těla a tím se zajistí totální restart těla.

Tento proces lze provést ve dvou variantách:

  1. MTVSS celého těla
  2. Posílení imunitního systému a podpora správné funkce žláz a orgánů (hypotalamus, hypofýza, epifýza, brzlík, štítná žláza, nadledvinky, játra, slezina, ledviny).

TTS (Trojnásobné sekvenční systémy)

Tento tělesný proces je dobré kombinovat se spuštěním Bars při Access Bars terapii – pomáhá očistit dlouhodobé nánosy po užívání léků, drog, hormonální antikoncepce, po očkování, antidepresivech, lécích na spaní, apod.  Také pročistí všechny traumatické zkušenosti, které způsobují opakovaný návrat a znovuprožívání stresové situace stále dokola. Další podpůrné čistící praktiky na vědomé úrovni čistí hluboce uložené spouštěče tohoto chování. Je vhodné i pro děti.

Buněčná paměť

Pokud je nějaké trauma v těle například z úrazu, máme bolavé místo, nebo jsme prošli operací, můžeme přímo v tomto místě spustit vytvoření celulární paměti a napravit ho na buněčné úrovni. Tělo tak dostane šanci rozhodnout se uzdravit. Tento tělesný proces lze použít na dospělých, dětech i zvířatech.

Biomimetika

Biomimetika je to, co zakotvíte do těla, když se snažíte napodobit nebo pochopit ostatní. Jak se snažíte najít své místo v prostoru někoho jiného. Například když máte vztah a snažíte se přizpůsobit tomu druhému, abyste mohli být spolu. Biomimetické je to, co je uzamčeno do vašeho těla a biomimetrické je to, jak se snažíte najít místo ve vztahu k ostatním. Tělesný proces, který čistí tyto otisky je vhodný při genetických obtížích, při hluboké zátěži na psychické, ale hlavně na fyzické úrovni. Je nutné tímto procesem projít opakovaně, aby se člověk očistil od všech vlivů mužské nebo ženské linie, rodičů, genetické zátěže z minulosti, atd. Ošetření se provádí vleže a dochází při něm k dotekům v oblasti hlavy a křížové kosti na oblečeném klientovi či klientce. Je vhodné i pro děti. Počet nutných ošetření je vždy individuální.

Nerves Cell. Pixabay [online]. [cit. 2018-09-12]. Dostupné z: https://pixabay.com/cs/nervy-bu%C5%88ky-dendrity-s%C3%A9pie-346928/

Zdroj textu: paní Umay Yamuna Wolf

Komentáře jsou uzavřeny.