Access Bars – kurzy

Kurz Access Bars je jednodenní praktický výcvik, během něhož se seznámíte se základními prostředky a nástroji Access Consciousness® (čistící prohlášení, otázka, výběr, atd.) a absolvujete dvě výměny barsů – to znamená dvakrát sezení Bars obdržíte a dvakrát budete praktikovat.

Cílem Access Bars® je posílit v lidech vědomí toho, že vědí. Opravdu v sobě máme všechny potřebné informace, jen jsme k nim ztratili cesty. Používáním prostředků Access Consciousness® se tyto cesty znovu objevují a my se tak opět můžeme spojit se svým vnitřním vedením a začít plně využívat úžasný potenciál, který všichni máme. Barsy fungují trochu jako restart, reboot nebo dokonce návrat k původnímu „továrnímu“ nastavení. Access Bars® otevírá více vědomí. Vědomí nehodnotí, vědomí nabízí nepřetržitou schopnost uvědomovat si více možností, mít širší pole výběru a získat od života více, dokonce více než jste si kdy dokázali představit.

Kurz Access Bars® je vhodný úplně pro všechny, každý je schopen naučit se Barsy spouštět. S Bars není možné udělat chybu, ani nikomu ublížit. Dokonce i když Barsy předáváte, uvolňují se stejné bloky – jak přijímajícímu, tak i vám (pokud se vás také týkají).

Nově nabízím kurzy Access Bars® Energetic Facelift (Energetický Facelift).

Absolventi kurzu obdrží certifikát a budou zaregistrováni u Access Consciousness®. Hlavně ale můžete díky těmto prostředkům utvářet svůj život tak, jak si přejete.

Pokud se rozhodnete kurzu zúčastnit, kontaktujte mne nebo se podívejte na aktuální nabídku na Facebooku.

 
Zdroj: Access Bars kurzy: O kurzu. AskBars [online]. [cit. 2019-03-07]. Dostupné z: http://www.askbars.cz/kurzy.html#about