Access Consciousness

Co je Access Consciousness®/Přístup k Vědomí?
Access Consciousness® vám nabízí nástroje a otázky, abyste vytvořili vše, co si přejete, jiným a snadnějším způsobem. Změnit věci ve vašem životě, které jste dosud nedokázali změnit. Umožňuje vám zjistit, že již víte a poskytuje vám způsoby, jak si plně uvědomit a začít pracovat jako vědomá bytost, kterou opravdu jste.

Úvod do Access Consciousness®
Access Consciousness® je soubor nástrojů a procesů, které jsou navrženy tak, aby každému otevřely více vědomí. Vědomí nehodnotí. Je to ochota a schopnost být zcela vědomý, zcela přítomný ve všech oblastech našeho života. Vědomí nabízí nepřetržitou schopnost uvědomovat si více možností, mít větší možnost výběru a získat od života více.

Access Consciousness® odstraňuje polaritu, uvěznění, podmíněnost a omezení v našich myšlenkách, pocitech a emocích. Polarita nám brání vidět věci, tak jak jsou. Nemůžeme změnit to, co bychom změnit chtěli. Drží nás pod vlivem traumat a dramat, zklamání a intrik této reality.

„Vědomí je schopnost být v přítomnosti v každém okamžiku vašeho života bez hodnocení sebe sama nebo někoho jiného. Je to schopnost přijmout všechno, nic neodmítat a vytvořit ve svém životě vše, po čem toužíte – lepší, než co v současnosti máte, a víc, než si dokážete představit.