Kvantový magnetický rezonanční analyzátor

MERENI V PRAZE A PARDUBICICH
 
MOŽNO DAROVAT JAKO DÁREK /dárkový poukaz/ 
 
Přístrojové měření je vhodné pro ty, jenž zajímá jejich aktuální zdravotní stav a popřípadě mají zájem změnit svůj životní styl. Přístroj Vám odhalí chybějící stopové prvky a minerály a další případnou nerovnováhy ve vašem těle. Následně máte možnost vytvořit příznivé a zdravé prostředí ve vašem organismu potřebné pro optimální fungování těla. Přístroj umožňuje změřit aktuální zdravotní stav těla v 272 parametrech u ženy a v 268 parametrech u muže.
 
Přístroj integruje výsledky lekářské vědy, informatiky, elektroniky, biokybernetiky atd. Teoretickým základem fungování přístroje je kvantová medicína. Přístroj využívá nejmodernejší elektromagnetické technologie pro analýzu slabého, nevyváženého magnetického pole.
 
Analyzátor se neřadí mezi lékařské přístroje a nenahrazuje žádné lékařské vyšetření. Přístroj hovoří o skrytých a pravděpodobných problémech člověka a výsledky vedou jen k doporučením, co změnit ve svém životním stylu. Není to proto lékařský přístroj.
 
Měření trvá cca 1 minutu. Nejedná se o invazivní zákrok. Během měření držíte půlenou elektrodu v dlani. Získané výsledky jsou rozděleny do 38 segmentů těla. Každý segment obsahuje vlastní zprávu.
 
Celé sezení trvá přibližně 60 – 90 minut. Pokud bude třeba po následném měření doplnit či zharmonizovat vaš organismus, mohu poskytnout podrobné informace k celkovému zlepšení a udržení vašeho fyzického a psychického zdraví. Též vám poradim ohledně certifikovaných a ověřených potravinových doplňků.