Access Energetický Facelift

The Access Energetic Facelift™ je jedním z Access Consciousness tělesných procesů. Tento proces omlazuje obličej, odvrací stárnutí a má vliv jak na obličej tak na celé fyzické tělo. Efekt terapie se nemusí ve tváři projevit hned, ale rozhodně se ukáže ve vašem vyzařování, držení těla a tom, jak se projevujeme navenek směrem ke světu. Při této terapii si tedy dopřáváte relaxace na masážním lehátku nebo na kosmetickém křesle a nemusíte nic dělat, jen přijímat jemné dotyky terapeuta v oblasti horní části těla, které jsou prováděny speciálním postupem.

Proces má vliv nejen na fyzické tělo, ale napomáhá i ke změnám v dalších oblastech našeho života. Ovlivňuje také to, co si myslíme o stárnutí a rozkladu našeho fyzického těla a sexualitě, která je s fyzickým tělem samozřejmě propojena.

Energie, které proudí během The Access Energetic Facelift™ jsou trochu jiné než energie terapie Access Bars®. Oba procesy jsou velice laskavé a pečující, ale Facelift dodává jestě více péče a výživy. Celá terapie je velice čistým a povznášejícim zážitkem.

Face Massage. PXHere [online]. 2010 [cit. 2018-09-12]. Dostupné z: https://pxhere.com/en/photo/982399

Text použit s laskavým svolením paní Zuzany Štěpánkové.

Komentáře jsou uzavřeny.