Access Energetický Facelift

The Access Energetic Facelift™ je jedním z Access Consciousness tělesných procesů. Tento proces omlazuje obličej, odvrací stárnutí a má vliv jak na obličej tak na celé fyzické tělo. Efekt terapie se nemusí ve tváři projevit hned, ale rozhodně se ukáže ve vašem vyzařování, držení těla a tom, jak se projevujeme navenek směrem ke světu. Při této terapii si tedy dopřáváte relaxace na masážním lehátku nebo na kosmetickém křesle a nemusíte nic dělat, jen přijímat jemné dotyky terapeuta v oblasti horní části těla, které jsou prováděny speciálním postupem.

Jedná se o proces, který může zvrátit účinky stárnutí v obličeji tím, že zpomalí tyto účinky v celém těle. Ač je poskytován obličeji, není tento proces rozhodně jen povrchní zkrášlující technikou. Facelift léčí tělo hluboko uvnitř orgánů a výsledky jsou zřejmé. Energetický facelift se doporučuje tam, kde pozornost, péči a léčbu vyžaduje zvláště fyzické tělo.

Energie, které proudí během The Access Energetic Facelift™ jsou trochu jiné než energie terapie Access Bars®. Oba procesy jsou velice laskavé a pečující, ale Facelift dodává jestě více péče a výživy. Celá terapie je velice čistým a povznášejícim zážitkem.

 
Face Massage. PXHere [online]. 2010 [cit. 2018-09-12]. Dostupné z: https://pxhere.com/en/photo/982399

Text použit s laskavým svolením paní Zuzany Štěpánkové.

Komentáře jsou uzavřeny.